Kultura · Literatura

Malwina i Artur Flaczyńscy „Warszawa. Ucieczki z miasta”

Pandemia dała każdemu nieźle w kość, dlatego też szukamy możliwości, żeby uciec z domu, chociaż na chwilę. Z pomocą przychodzi nam przewodnik „Warszawa. Ucieczki z miasta”, dzięki któremu możemy fajnie spędzić czas blisko domu.

Przewodnik „Warszawa. Ucieczki z miasta” to zbiór kilkudziesięciu propozycji wycieczek po najbliższej okolicy Warszawy idealne na pół dnia, na cały dzień, a nawet na weekend. Możemy wybierać spośród wielu różnych pomysłów na spędzenie czasu poza miastem. Znajdziemy w nim wiele pomysłów na wycieczki piesze, rowerowe, kajakowe oraz propozycje wypraw tematycznych z historią w tle, a także dla miłośników odpoczynku na łonie natury. Ponad to opracowano wycieczki podczas których nie będą się nudzić dzieci, ale również wymagający turyści.

W przewodniku odnajdziemy opisy tras wycieczek i zakątków, które warto zobaczyć, mnóstwo zdjęć i rysunków oraz kolorowych map. To także zbiór praktycznych informacji o dojazdach i powrotach, godzinach otwarcia obiektów, miejscach noclegowych i lokalach gastronomicznych. Do wyboru mamy propozycje wycieczek kilkugodzinnych, jednodniowych i weekendowych – możemy wybrać trasę taka, która nam akurat odpowiada. Okazuje się, że okolice Warszawy są bardzo ciekawe, dlatego też warto ruszyć się z miejsca i postawić na przygodę odkrywania tych mniej i bardzie znanych zakamarków Mazowsza.

Za książkę dziękuję:

Jedna myśl na temat “Malwina i Artur Flaczyńscy „Warszawa. Ucieczki z miasta”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s