Kultura · Literatura

Logan Ury „Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek”

Każdy z nas chce kochać i być kochanym. Bez miłości nasze życie jest niepełne. Jednak czasem znalezienie prawdziwego i wartościowego partnera, z którym spędzimy życie, idzie nam jak po gruzie. Natomiast randkowanie i znalezienie odpowiedniej osoby w dzisiejszych czasach graniczy z cudem. Z pomocą przychodzi nam Logan Ury i jej „Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek”.

Logan Ury to psycholożka behawioralna, coach randkowania i uznana na całym świecie ekspertka w dziedzinie miłości XXI wieku. Jest także właścicielką firmy wykorzystującej wiedzę z nauk behawioralnych w życiu miłosnym. Teraz, dzięki swojej książce „Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek”, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy pragną znaleźć i stworzyć wartościowy związek. Obala mity romantycznej miłości i przerywa błędne koło nieskutecznego randkowania.

Każdy facet, którego Sarah spotyka na Tinderze, okazuje się totalną porażką. Betty i Tom poznali się na imprezie u wspólnych znajomych – spotykają się od trzech tygodni, ale ona nie wie, czy ta relacja ma przyszłość. Natomiast Emily po sześciomiesięcznym związku dowiaduje się, że chłopak rzucił ją dla innej. Na podstawie negatywnych doświadczeń swoich pacjentów oraz swoich własnych, Logan Ury rozpracowuje i obmyśla plan, który sprawi, że w naszym życiu pojawi się prawdziwa miłość.

Autorka uważa, że szczęśliwe związki nie pojawiają się w życiu ot tak, ale trzeba je świadomie budować. Dzięki tej książce dowiemy się między innymi jak unikać pułapek współczesnego randkowania; jak znaleźć partnera, który będzie szukał tego samego w związku, co my; która znajomość zawarta na portalu randkowym ma szansę przerodzić się w coś więcej czy jak wyleczyć złamane serce. Otrzymamy konkretne i sprawdzone porady wypracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia autorki oraz oparte na najnowszych badaniach z zakresu behawiorystyki – nauki o zachowaniach człowieka. Wszystko po to, żeby pomóc innym znaleźć miłość swojego życia.

Za książkę dziękuję:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s