Kultura · Literatura

The Hotbed Collective „Dużo orgazmów proszę”

To książka o seksie, orgazmach i kobiecej przyjemności. To zabawna i bardzo inspirująca lektura dla wszystkich kobiet, które pragną celebrować wszystkie wymiary rozkoszy. The Hotbed Collective to nazwa popularnego w Wielkiej Brytanii podkastu, którego twórczyniami są między innymi Lisa Williams, Cherry Healey i Anniki Sommerville. Dziewczyny zachęcaja inne kobiety do zainteresowania się swoją cielesnością i seksualnością, ale bez wywierania presji. Tak po przyjacielsku dzielą się swoimi doświadczeniami i cennymi radami.

Czym jest mistyczny orgazm? Dzięki niemu będziemy lepiej spały i młodziej wyglądały. Sprawiają, że świat wiruje nam przed oczami i sprawią chwilową euforię i radość. Nic nie kosztują i można się nimi cieszyć bez ograniczeń. Jednak nie każda z nas posiada zdolność osiągania orgazmu, a na pewno nie za każdym razem. Czasem trzeba nad nim popracować, ale niemożliwe nie istnieje. Przecież zależy nam, żeby seks, który uprawiamy był satysfakcjonujący, a nasza przyjemność najpełniejsza i najgłębsza, jak tylko to możliwe.

W XXI wieku kobieca seksualność to ciągle wielka zagadka, ale i temat tabu i wbrew pozorom – nie jest ona powszechnie osiągalna. Nie od dzisiaj wiadomo, że nierówność w osiąganiu orgazmów jest powszechnym zjawiskiem. Zazwyczaj seks kończy się w momencie szczytowania mężczyzny, ale niekoniecznie kobieta zostanie zaspokojona. Jeśli trafimy na partnera, który bardziej dba o naszą przyjemność, to wygrałyśmy w lotka. W większości przypadków jest tak, że kobieta nie wychodzi z łóżka usatysfakcjonowana. Dlatego też warto poszerzać swoją wiedzę, próbować zrozumieć, a przede wszystkim pobudzić swoją seksualność. Warto eksperymentować, odkrywać i fantazjować, by w końcu osiągnąć tą wspaniałą orgazmiczną rozkosz.

Autorki książki „Dużo orgazmów proszę” poruszają szereg ważnych tematów, między innymi o edukacji seksualnej, seksie oralnym, pornografii, masturbacji, samoocenie, hormonach czy fantazjach erotycznych. W zabawny, ale też mądry sposób przekazują swoją wiedzę czytelniczą. Udowadniają, że jako kobiety mamy pełne prawo do orgazmów, ale także do seksu na naszych zasadach, do pozwolenia sobie na przyjemność i znalezienia na nią przestrzeni w życiu. To bardzo szczera, otwarta i przede wszystkim zabawna analiza wszystkich aspektów kobiecej seksualności. Autorki nie boją się poruszyć żadnych tematów, żartują i uczą, jak bez uprzedzeń podejść do seksu. To bardzo pouczająca lektura, którą każda kobieta powinna przeczytać.

„Dużo orgazmów proszę”

2 myśli na temat “The Hotbed Collective „Dużo orgazmów proszę”

  1. nie lubiłam takich książek, ale w pewnym wieku stwierdziłam, że jestem za stara żeby się wstydzić i za młoda żeby rezygnować z tematu seksualności, dlatego chętnie przeczytam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s