Refleksje

1st Anniversary

Jak ten czas szybko leci! Dokładnie rok temu pojawił się tutaj mój pierwszy wpis. Wtedy jeszcze nie do końca wiedziałam, jak ma wyglądać Kobieca Intuicja. Z biegiem czasu zdałam sobie sprawę, o czym chcę pisać, co chcę przekazać. Miałam mnóstwo pomysłów, które konsekwentnie realizowałam. Oczywiście w głowie nadal mam pełno inspiracji, które z czasem będę umieszczać na stronie.

Rok to dużo czasu. Sporo rzeczy się zmieniło. Zmiany były raz lepsze, raz gorsze. Związałam się z nieodpowiednimi osobnikami, którym poświęciłam zdecydowanie zbyt dużo czasu i energii, mimo iż od początku moja intuicja podpowiadała mi, żebym uciekała czym prędzej. Zawiodłam się na kilku „przyjaciołach”, które miały być obecne do końca mojego życia. Cóż, ludzie się zmieniają, zmieniają się tez ich priorytety. Ktoś kiedyś mądrze powiedział: każdy koniec jest początkiem czegoś nowego. Najlepsze jeszcze przede mną.

Poza pewnymi negatywnymi wydarzeniami i osobami, spotkało mnie mnóstwo pozytywnych rzeczy. Odwiedziłam wiele pięknych miejsc, które zapierają dech w piersiach i na zawsze pozostaną w pamięci. Poznałam wiele niesamowitych osób, które mam nadzieję, że nie będą tylko na dobre, ale również i na złe. Wiele przez ten czas się nauczyłam, spróbowałam nowych rzeczy, nie bałam się podjąć ryzyka. Dzięki temu mam mnóstwo pięknych wspomnień.

Kiedyś pisałam czym jest kobieca intuicja i twierdziłam, że każda kobieta ją ma. Z każdym kolejnym dniem przekonuję się, że moje słowa są prawdziwe. Czasami nas zawodzi, ale nic nie działa w 100% prawidłowo. Moja może nie na tyle mnie zawiodła, ale ja zignorowałam jej głos wiele razy. Czy żałuję? Z jednej strony tak, ponieważ oszczędziłabym sobie wiele przykrości, ale dzięki temu stałam się rozsądniejsza i sporo się nauczyłam oraz wiem, że człowiek całe życie uczy się na własnych błędach.

Rok to jednocześnie tak niewiele, ale i tak wiele czasu. Człowiek jest starszy, uczy się na własnych błędach, otwiera się na świat, próbuje nowych rzeczy, podejmuje wyzwania. Mam nadzieje, że za rok również napiszę jak ten czas sprawił, że jestem lepszą osobą, pełną pasji i żądną przygód. Przede mną jeszcze wiele wyzwań i zmian. Każdego dnia rodzą się w mojej głowie pomysły i inspiracje, z którymi chciałabym się z Wami podzielić. Dziękuję za ten rok i mam nadzieję, że Kobieca Intuicja zaskoczy was jeszcze nie jeden raz! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s