Famous

Happy B’Day Beyonce!

Dzisiaj Beyonce obchodzi swoje 33. urodziny. Mrs Carter jest jedną z najpopularniejszych, najbogatszych i najbardziej wpływowych gwiazd show biznesu. Karierę piosenkarki rozpoczęła pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku w zespole Destiny’s Child. Grupa składała się z trzech członkiń:  Kelly Rowland, Michelle Williams oraz Beyonce Knowles. Gdy zespół był u szczytu swojej kariery, wokalistki postanowiły rozwiązać grupę i rozpocząć solowe kariery. Poza tym, że Beyonce jest znakomita piosenkarką, to sprawdza się również jako aktorka. Najsłynniejszy film z jej udziałem to „Dreamgirls”, za który otrzymała nominację do Złotego Globu.

W 2003 roku Beyonce wydała swój debiutancki album „Dangerously in Love„, z hitami „Crazy In Love„, „Baby Boy” czy „Naughty Girl„, który odniósł spektakularny sukces i dzięki niemu Bey zdobyła 5 statuetek Grammy. Trzy lata później ukazuje się jej drugi krążek zatytułowany „B’Day„, który w pierwszym tygodniu sprzedaje się w nakładzie 542 tys. egzemplarzy. Pośród piosenek znajdują się „Irrepleceable„, „Deja Vu” oraz „Beautiful Liar” nagrany w duecie z Shakirą.  W 2008 roku Beyonce wychodzi za mąż za swojego długoletniego partnera, rapera Jay’a-Z. Para poznała się w 2002 roku podczas współpracy przy nagrywaniu wspólnej piosenki „Bonnie and Clyde„. W tym samym czasie na rynku ukazuje sie kolejny krążek artystki „I am… Sasha Fierce” z „Single Ladies„, „Halo” i „If I Were a Boy” na czele.

W 2001 roku Bey wydaje kolejny album zatytułowany „4„. Na płycie znalazły się takie przeboje, jak „Run The World„, „1+1„, „Best Thing I Never Had„. Liczba 4 jest szczególna w życiu wokalistki. Beyonce uważa, że przynosi jej szczęście.

Rok 2012 jest dla niej przełomowy. Wszystko za sprawą tego, że na świat przychodzi jej pierwsza córka, którą razem z Jay’em nadali imię Blue Ivy. Nie obyło się bez kontrowersji wokół tego wydarzenia. Krążą plotki, że to surogatka urodziła małą Blue, ponieważ diva nie chciała zrujnować swojej sylwetki. Ile w tym prawdy wie tylko sama Beyonce.

Pod koniec 2013 roku Beyonce funduje swoim fanom wielką niespodziankę. Niespodziewanie pojawia się 5 płyta piosenkarki zatytułowana po prostu „Beyonce„. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że diva wydała krążek bez żadnej zapowiedzi. Oczywiście „Beyonce” okazał się  wielkim hitem, zaś piosenkarkę okrzyknięto mianem królowej popu.

Zobaczmy, jak przez ten czas zmieniała się Beyonce.

1

43rd Annual Grammy Awards

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

11-2011

20

21

22

23

26

27

24

25

28

29

fcca73b7f2c68727a7655657bb6dfd1ce8a9978b

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s